Vnútorná práca 80% úspechu

12.09.2022

Hovorí sa. 80% úspechu je vnútorná práca, 20% stratégia. Úplne súhlasím.

Do obdobia spred roka som sa nikdy moc nezamýšľala nad sebou. V zásade som ani moc nevedela, čo to znamená. Skôr som mala pocit, že je to klišé. Ja som predsa silná žena, ktorá nič také nepotrebuje. Viem čo chcem a poznám moje kvality. Bol to slušný bullshit. Moje ego si kvalitne užívalo svoje chvílky slávy.

Po roku naozaj veľmi intenzívnej vnútornej práce viem, aká silná v skutočnosti som. Prečo môj život vyzeral ako vyzeral a aké množstvo vecí som si sama blokovala. Mnoho ľudí sa bojí pozrieť hlbšie. Bojí sa, čo by sa dozvedeli. Ego dáva všetko pod koberec. "Toto nemôžem byť ja. Toto som nemohla urobiť ja." Mohla a aj urobila. Som človek. Práca na sebe neznamená, že je každý deň naho.no a ja o sebe zisťujem samé sr.čky. 

Práca na seba znamená objavovanie svojej sily, že aj tieto sr.šky si viem odpustiť. Znamená to začať sa o seba starať tak, ako si zaslúžim. Znamená to obklopovať sa ľuďmi, ktorých milujem a dávajú mi v živote veľa. Znamená to prinášať tomuto svetu moje skutočné ja. 

Nikdy nezabudnem poďakovať. Sebe a mojim najbližším. Bez nich by to totiž nešlo. Dôležité je vedieť si vypýtať a prijať od nich pomoc. Je to väčšie umenie, než som si myslela. Veľmi ma napĺňa moja vnútorná práca a ovocie, ktoré z toho je. Stratégie, ktoré k tomu patria a vždy ma bavili, sú teraz mega sexi. Ďakujem za život a za Tvoje miesto, ktoré postupne 100% tvorím.